פרזנטור לאתר

מרתק את הגולשים באתר שלך ומביא ליותר מכירות

מחקרים מראים שדפי אתר המוצגים על ידי פרזנטור (פרזנטור הוא בעצם סרטון וידאו ה”מולבש” על דף האתר המשמש כרקע להופעתו) במקביל לטקסט הכתוב, משיגים תוצאות גבוהות יותר הן בתשומת לב הגולש לנאמר, הן בזמן השהייה באתר (גוגל מקדם אתרים שהגולשים מבלים בהם הרבה זמן). בשורה התחתונה, פרזנטור באתר מביא להטמעת המסר, להגדלת זכירות ולהנעה אין ספק – פרזנטור הוא כלי פירסומי ושיווקי חשוב ויעיל. ויש עוד…

יתרונות פרזנטור לאתר:

 • קשר אישי עם הגולש – פרזנטור הוא אחד האלמנטים הידידותיים ביותר. הוא מדבר אל ועם הגולש, יוצר קשר אנושי והופך את הגלישה לחוויה.
 • מקל את הגלישה באתר – הגולש הממוצע אינו אוהב לקרוא, גם כשמדובר במידע שהוא עצמו חיפש. פרזנטור, מתמצת לגולש את המידע החשוב, מגיש אותו בצורה מעניינת והופך את הגלישה לחווייתית יותר.
 • מקדם את האתר במעלה מנוע החיפוש – אתר עם פרזנטור מאריך את שהות הגולש באתר. זהו הפרמטר חשוב שגורם לגוגל לקדם את האתר.
 • מונע בריחת גולשים – פרזנטור מדבר ישירות אל הגולש והופך את השהותבאתר לחווייתית יותר. בהתאם גובר הרצון להישאר באתר שלך במקום לנדוד לאתרי המתחרים.
 • בידול למול המתחרים – את מי יעדיף הגולש? את האתר שלך עם פרזנטור או אתרי מתחרים שלא השכילו להפתיע כמוך ובשורה התחתונה קשה להבדיל ביניהם.
 • רווח תדמיתי – פרזנטור מעצם כל הנאמר עד כה מחבר את הגולש אל האתר שלך רגשית ומעלה בעיניו את התדמית החיובית של העסק שלך.
 • מהירות הפקה – אין צורך ביותר מיום צילומים אחד ועוד כמה ימי עריכה. למעשה תוך 5 ימים יש לך פרזנטור מוכן לעשות בשבילך עבודת שיווק נאמנה.

פרזנטור לאתר

יכול להיות רב שימושי וזה כל היופי. נוכחותו מתאימה לכל חברה ולכל מטרה ולא רק למיקוד הגולש בתכנים שיווקייים ומכירתיים אלא גם בפרסום ברכות לחגים, חדשות ועדכונים, מבצעים, מצגות עסקיות ועוד. למילוי תפקיד פרזנטור אינטרנטי ניתן לבחור בנציג מטעם החברה או לחילופין בשחקן מקצועי.

אז מה בעצם היתרון של סטודיו cutaway ביצירת פרזנטורים לאתרים?

 • בחירת הדמות – צריך לדעת להתאים את הדמות הנכונה ולבחור את השחקן שידע לרתק, לעניין, להסביר, לשכנע ולהניע לפעולה
 • כתיבת התסריט – פרזנטר צריך להציג טקסט שנכתב במיוחד למשחק ולא לקריינות. תסריט איכותי, יגדיל משמעותית את העניין, הסקרנות, ותשומת לב הגולש
 • צילום מקצועי – פרזנטור הוא ה”פנים” של האתר. ככל שהצילום יהיה מקצועי האתר והעסק שלך כמובן יזכו וייהנו מתדמית גבוהה יותר
 • בימוי איכותי – תסריט, שחקן וצלם בלי במאי זה כמו תזמורת בלי מנצח. והרי ידוע כי המנצח הוא זה שעושה את ההבדל בין סתם מוזיקה ליצירה מוזיקלית מרשימה
 • עריכה חכמה – העריכה נותנת את הליטוש הסופי, דגשים במקומות הנכונים ואפקטים מיוחדים שמגבירים את הקשב ואת הזכירות

 

Man press video play buttonאז כמה בעצם עולה לך להפיק פרזנטור לאתר?

שאלה לגיטימית ודי צפוי שהיא תעלה על השולחן, במיוחד אחרי שדיברנו על הצורך בתסריט, צלם מקצועי, במאי, עורך…. בטח הפקת סרטון פרזנטור כרוכה בעלויות היסטריות? ובכן, גם בעניין זה יש לנו בשבילך הפתעה נעימה. ועדיין, במקום לזרוק מספרים עדיף היה שניפגש, נבין את הצורך, המטרה, המוצר, השירות, ההבטחה הפרסומית, שפת המותג, נגלוש לאתר שלך ואז – יהיה לנו הרבה יותר קל לתמחר כאשר המטרה שלנו, בדיוק כמו שלך, לחסוך בעלויות כמה שרק ניתן ולהוציא תוצאה אופטימלית במינימום עלות. כמובן שפגישה כזו אינה כרוכה בכל תשלום שהוא ולא בשום התחייבות מצדך.

שלח המלצה לחבר

 

החבר שלך יקבל מייל עם קישור לעמוד זה.

[contact-form-7 404 "Not Found"]