צילום בתלת מימד

צילום בתלת מימד מעניק עומק למסרים שלך…

צילום בתלת מימד זוהי טכניקת צילום מתקדמת וחדשנית שהופכת את הסרטים שלך למרתקים יותר, “חיים” יותר, ובולטים הרבה יותר

  • בידול – לכל עסק יש מתחרים ומשום כך כל עסק היה רוצה להיות נבדל ממתחריו. וכך, בעוד הרוב מפיקים סרטי דו מימד זו ההזדמנות שלך להיות בולט יותר, מושך יותר תשומת לב הגולשים וכמובן ליהנות מיותר פניות של לקוחות.
  • תדמית – כאשר הסרטונים שמוצגים על ידך הם סרטוני תלת מימד, המגיעים היישר מעידן הסרטונים החדש, הם מעידים ומשליכים גם על העסק שלך כמתקדם יותר ומעניקים לו תדמית חיובית יותר בעיני הלקוחות והגולשים.
  • זכירות – סרט בצילום תלת מימד מרשים פי כמה מסרט רגיל. הוא מעניק לצופה חוויה בלתי נשכחת, וכפועל יוצא גם העסק שלך, המוצר, המסר בלתי נשכחים. בדיוק מה שרצית, נכון?
  • קלף מנצח – נניח שמתנהל מכרז בין כמה חברות מתחרות. כולם מכינות פרזנטציה מרשימה ומושקעת. למי לדעתך יש סיכוי גבוה יותר, מי שמקרין סרטון וידאו בדו-מימד או מי שמציג סרט תלת מימד?

מחפשים אנימציה בתלת מימד? הכניסה מכאן.

הידעת של-YouTube יש היום ערוץ חדש – ערוץ סרטוני תלת מימד?

צילום תלת מימד אמנם אינו חדש אבל רק עכשיו מתחיל לתפוס תאוצה.  יו-טיוב (אחד המקורות הבלתי נדלים לגיוס לקוחות בעזרת סרטוני פרסום, סרטוני תדמית ואחרים) פתח ערוץ חדש – ערוץ להקרנת סרטוני תלת מימד. מה אומרים נתונים אלה? עכשיו זה הזמן, לפני שצילום תלת מימד יהיה דבר שבשגרה.

צילום בתלת מימד מבחינתך זו הזדמנות להפתיע… לכבוש… לנצח… לזכות בכל הקופה. אבל… שעון החול עובד. הזריזים יקטפו את המחמאות ואת הפירות. ומשום כך, בכל פעם שעליך להכין:

  • פרזנטציה מרשימה
  • להציג סרטון חברה בפני לקוחות נבחרים
  • סקירה שנתית בכנס ספקים
  • סרטון לאינטרנט

סרט תלת מימד הוא ה”קלף המנצח” שיש לך ביד. ועכשיו בטח תעלה השאלה: ואיך רואים סרטי תלת מימד? מכיוון שצילום תלת מימד הוא הדבר הבא שיכבוש את המרקעים, טובי המומחים בעולם עובדים על מגוון של פיתרונות שיאפשרו צפייה בסרטוני תלת מימד בקלות וללא אמצעים מורכבים. ועד אז, האמצעי המקובל הוא משקפי “כחול אדום” פשוטים, קלים וזולים.

צרו איתנו קשר ונשמח לאפיין יחד איתכם את סרטון התלת מימד המתאים לכם …

שלח המלצה לחבר

 

החבר שלך יקבל מייל עם קישור לעמוד זה.

[contact-form-7 404 "Not Found"]