fbpx

אבא אבן 2

הרצליה, 4672501

077-957-7298

מענה טלפוני 24/7

א׳ עד ה׳: 17:00 - 9:30

צילום באולפן גם בשעות הלילה

סרטים להקרנה באירועים

אנחנו כאן, לאירוע הבא שלכם

אתם עורכים אירוע חגיגי, לא משנה אם זה אירוע לעובדי החברה או אירוע ללקוחות פוטנציאליים, עומדות בפניכם אפשרויות שונות כיצד להציג את מה שאתם רוצים להראות, אפשרויות שונות כיצד להוביל לידי כך שהלקוחות או העובדים שלכם, יוכלו להתחבר למסר שאתם רוצים להעביר, להזדהות איתו ולקחת אותו הלאה.

מכל הדרכים שעומדות לפניכם, אין ספק שהדרך הטובה והמעניינת ביותר, היא באמצעות הצגת וידיאו קליפ או סרט מיוחד לאירוע. הטענה אומרת שגם הנואם הטוב ביותר, לא יכול לעמוד מול סרטים לאירועים שמשלבים בתוכם אלמנטים ויזואליים שונים, החל מתמונות צבעוניות, אנימציה,אפקטים, מלל ועוד. היכולת שלנו לשמור על תשומת לב וסבלנות לאורך זמן הם מאוד נמוכים, אלא אם מוצג לפנינו סרט, שמושך אותנו לתוכו, וגורם לנו להרגיש מפוקסים.

צרו איתנו קשר עכשיו

כמו שרבים מכם יודעים ש...​

עם הזמן יכולת הקשב והריכוז שלנו יורדת, יש הסבורים שכבר היום, מרצים ומורים נאלצים להתמודד עם מצב בו מרבית התלמידים מתעסקים בסלולר או במחשבי לפטופ במקום להקשיב להם. אחת הדרכים להתמודד עם כך, זה באמצעות סרטים להקרנה באירועים ובשיעורים. כאשר יש מסך מרצד מול העיניים קל יותר לתפוס את תשומת הלב שלנו, הרבה יותר מאשר נאום או הרצאה.

זה נכון גם בקרב מבוגרים שנאלצים לשמוע הרצאה או כל דבר אחר במקום העבודה. זו הסיבה שבשביל למכור את עצמנו, ללקוח או אפילו לעובד שלנו, אנחנו בוחרים להציג סרטים להקרנה באירועים מזדמנים, לא משנה אם זה אירוע חברתי בעבודה או אירוע מכירות. במקום שנצטרך לדבר, לשכנע ולהסביר, אנחנו משתמשים בסרט שעושה את זה בשבילנו.

בסרט אנחנו מציגים את החזון שלנו במילים ותמונות, אנחנו מציגים את היעדים אליהם אנחנו שואפים, מבליטים את ההישגים שלנו ולאן אנחנו חולמים להגיע, אנחנו מזמינים את העובדים או את האורחים שלנו לצאת איתנו למסע ביחד, מסע שמטרתו להגיע למקומות חדשים, שלבים אחרים. כל זה יוצר בקרב המאזין או הצופה באותם סרטים, הזדהות, רצון להרגיש שייך ולהשתלב, להיות חלק ממה שאנחנו מציעים. שיטה זו הרבה יותר נוחה, מהירה ופשוטה מאשר נאומים והרצאות.

סטודיו cutaway , מתמחה בהפקת סרטים לאירועים, מסוג זה. צוות הסטודיו ידע להכין עבורכם סרטים להקרנה באירועים שונים על פי הצרכים שלכם. החל מסרטים תדמיתיים, סרטי הסברה ועוד. צוות החברה יעמוד לרשותכם לכל צורך ועניין. אתם מוזמנים ליצור קשר עמו ולקבל עוד היום הצעת מחיר אטרקטיבית.

מוזמנים לקרוא בנוסף: עריכת וידאו מקצועית

סרטים להקרנה באירועים

האירוע שלך בעיניים טובות...

בסופו של דבר הצלחתם של אירועי חברה, כנסים או וועידות נמדדים ביכולתם של מארגניו לסקרן, לרגש ולרתק את הקהל, סרטים להקרנה, מדוייקים ומקצועים, יכולים להפוך את האירוע שלך לכזה שלמחרת כולם ידברו עליו ועליך, כמה מוצלח, מרשים ומהנה היה.

למעשה ההבדל בין סרטים להקרנה ש”עושים” את האירוע לבין הפקות סרטים מהסוג של “כאלה כבר ראינו” מצוי בחומר אנושי מקצועי איכותי וחסר פשרות  שמפיק אותו.

 • צוות תחקירנים ותסריטאים מנוסים שיודעים לשלב את המסרים בתסריט קריאטיבי ומרתק.

 •  צלמים, קריינים וצוותי הפקה מקצועיים, עתירי ניסיון וידע .

 • עורכים  אפטריסטים, ואנימטורים מהמקצועיים בענף.

צרו איתנו קשר עכשיו

על מנת ליצור סרטים להקרנה באירוע שיהיה גם איכותי, וגם מעניין עלינו לאפיין כמה וכמה אלמנטים בינהם:

 • מה אורכו של הסרט?
 • כמה צילומי חוץ צריך לצלם?
 • כמה צוותי צילום צריך?
 • עם אפקטים? בלי אפקטים?
 • כולל קריינות?
 • כמה שעות עריכה באולפן?
 • סרט אנימציה?
 • סרט תלת מימד?
 • ועוד..

כמובן שאפשר גם להפתיע את משתתפי הכנס או הועידה ולהציג בפניהם סרט שצולם ונערך במהלכו של האירוע, ממש עד השניה האחרונה…אנו בסטודיו, מתמחים בהקמת חדרי עריכה בשטח ועריכת סרטים בזמן אמת, התוצאה מרגשת ומרתקת את הקהל כל פעם מחדש.

משתתפי כנס ROI לא ציפו שבאירוע הסיכום של הכנס יוקרן הסרטון הבא :

נשמח להיפגש איתך לפגישת היכרות לא מחייבת על מנת לאפיין מהו פתרון הויזואלי המתאים ביותר לאירוע שלך...