כנס לייב - צ׳אט, סקר או שאלות

שומרים על צופים עירניים

כמעט כל פלטפורמה של לייב מאפשרת צאט חי עם הצופים, אבל יש עוד כמה אפשרויות ששווה לבדוק לפני שמתחילים לשדר, למשל האם אפשר לשלב כותרות מעל הוידאו שהוקלט מראש? האם אפשר  לשלב לוגו בפינה? האם אפשר לשלב סקרים או שאלות מהקהל? ובכלל, איך יודעים על אילו שאלות שווה לענות ו… על אילו שווה לוותר….

אחת הפלטפורמות שאנחנו עובדים איתן היא vimeo.com, היתרון הגדול שלה מעבר ליציבות ואיכות הוידאו היא האפשרות לשלהב את הצופים בעזרת מספר כלים חזקים.

שילוב כותרות

Vimeo מאפשרת שילוב כותרות ו/או לוגו לקוח בקלות יחסית מעל הוידאו המשודר בזמן לייב. כך למשל אפשר לטעון גרפיקה מוכנה מראש עם שקיפות, ולמקם את הלוגו בפינה העליונה של המסך, או לשלב טקסטים על המסך תוך כדי השידור. האפשרויות מעט מוגבלות – כותרת על כל המסך או שליש תחתון של שם וטייטל – אבל הי, אפשר באופן יצירתי להכניס ככה לא מעט דברים.

צרו איתנו קשר עכשיו

שילוב סקר

אחד הדברים היפים במערכת הוא שניתן לשלב סקר שיופיע על המסך תוך כדי הכנס לייב, לאסוף את התוצאות ולהציג אותן על גבי המסך, בצורה הזו אפשר להגדיל את האינגייג'מנט אצל הצופים. 

שילוב שאלות

כמה פעמים רציתם לשאול את המרצה שאלה אך חששתם להפריע למהלך ההרצאה? ככה בדיוק מרגישים גם הצופים שלכם בלייב, לכן אופצית Q&A מאפשרת להם לשאול בדיסקרטיות במהלך כנס לייב. מאידך, אותות מנגנון מאפשר כם לסמת ״אהבתי״ על שאלה רלוונטית, דבר שמאפשר לגולשים עצמם לאחד שאלות, ולמרצה – לענות רק על השאלות עם הניקוד הגבוה ביותר. ככה עושים היום כנסים וירטואלים.